wtorek, 22 stycznia 2013

sesja ^^

Dobry wieczór kochani! Jak Wam czas mija? Kto studiuje i ma sesję? Jeśli jest ktoś taki, to trzymam kciuki, by wszystko w I terminie poszło ;)
Powiem Wam, że spodziewałam się, że będzie ciężko, ale nie że aż tak... śpie po 4h, wstaje nieprzytomna, na zajeciach zasypiam... Masakra!! Ale już tylko do czwartku a potem wolne!!! :D
Moge sie pochwalić, że na dzień dzisiejszy mam tylko jedno 3,5 a reszta same 4 i 5! Nie wszystkie oceny mnie satysfakcjonują, wiadomo, fajnie byłoby mieć same 5, ale to dopiero półrocze i pierwsza sesja, więc myślę, że jakby tak zostało do końca, to będzie dobrze :)
Czeka mnie tylko później zaliczenie z prawa autorskiego i psychologii, ale to już jak się wyśpię ;]

Zrobiłam kilka zdjęć niektórych prac, większości zapominam, ale może jeszcze nadrobię ;)
Pokaże Wam co mam ^^ Najpierw obrazy- średnio udane, zwłaszcza ten ostatni (który był malowany jako pierwszy). Teraz jestem w trakcie malowania jeszcze jednego, ale nie mam zdjęcia ;)
Tutaj już moja rzeźba i jej modelka w efekcie końcowym, ale nie ostatecznym, niewielkie zmiany doszły jeszcze. A za tydzień będę robić odlew :)

Mały linorycik- pierwszy jaki robiłam, na konkurs pod hasłem "zwierzę fantastyczne" :)

Sówka- odbitka z suchej igły (dla niewtajemniczonych, to technika polegająca na wyryciu w metalowej blaszce motywu, na który nakłada się werniks, potem wszystko czyści, tak by tusz został tylko w rowkach i odbija na mokrym papierze) :))

To plakat zrobiony w photoshopie pod hasłem człowiek-woda. Duuużo roboty, kilka razy mi sie to nie zapisało i musiałam robić od nowa... ale 4 jest ;)

Zdjęcia na fotografię. Tu nie mam się czym pochwalić, cud, że w ogóle są, pełna improwizacja ^^ też 4 dostałam. 1 miało być malarskie a 2 graficzne.


Tu jeszcze fotka ostatnich zmian pogodowych. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. No i oczywiście wszystkie zdjęcia robione telefonem, więc dużo tracą na jakości i kolorze...


Na koniec Kami- prawda, że słodka? <3
idę zrobić to co ona- kolorowych snów kochani, do zobaczenia po sesji ;)
~~Annette~~ :*

1 komentarz:

  1. masz racje jest słodka :) tęsknie za moim kociakiem ale może jeszcze kiedyś zawita kociak w moim domku :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)