poniedziałek, 8 października 2012

konkurs RECYCLE-ART

Złapałam na chwilę internet w przerwie między zajęciami (a nie takiej małej bo i obiadek zdążyłam sobie zrobić) więc przechodzę do sedna wczorajszej zapowiedzi.

Otóż konkurs :D Takiego jeszcze nie robiłam, więc mam nadzieję, że wszystko połapię jak trzeba.

ETAP I
Za chwilę zobaczycie zdjęcie. Waszym zadaniem będzie odgadniecie z czego widniejący na nim 'koszyczek' został zrobiony. Dla podpowiedzi macie banalną krzyżówkę i rebus, których hasła są powiązane z materiałem 'produkcyjnym' koszyczka. Jeśli już odgadniecie o co chodzi przysyłacie do mnie na maila hasło krzyżówki, rebusu i wspomnianego "czegoś". Mam nadzieję, że na razie piszę w miarę jasno. W razie czego pytajcie, będę wyjaśniać ;)
Ale to nie wszystko. Oprócz 3 haseł należy przesłać link do SWOJEJ pracy, zamieszczonej na blogu, facebooku, czy gdziekolwiek indziej (w miejscu publicznym i dostępnym dla wszystkich) pod hasłem RECYCLING-ART. Czyli coś co zrobiłyście z odpadów, przetworzyłyście z czegoś innego, lub cokolwiek, co w jakiś sposób jest powiązane z recyklingiem. Praca nie musi być nowa, może być prezentowana już wcześniej. Ale wybieracie waszym zdaniem najlepszą i tylko jedną! Tyle jeśli chodzi o maila.
Konkurs trwa od dzisiaj przez miesiąc, czyli do 8.11.2012, do godz. 23:59.
Jeśli ktoś chce wziąć udział w konkursie, proszę aby wpisał się w komentarzu pod tym postem i wkleił gdzieś u siebie baner (który podam niżej) z linkiem do tego posta.
Okej, a więc poniżej zdjęcie pracy-zagadki:
Prawda, że proste? Już na pierwszy rzut oka widać o co chodzi :P Ale jeszcze krzyżówki:

Na koniec jeszcze banerek do wklejenia:
 Uff.. To chyba wszystko. Mam nadzieję... Na wszelki wypadek skrótowo wypunktuję co jest do zrobienia:
-komentarz (niekoniecznie wyrażający chęć udziału, możecie napisać cokolwiek, nawet jakiś dowcip, to się pośmiejemy ;)
-baner na swojego bloga
-na maila: hasło krzyżówki, rebusu i materiał, z którego został wykonany koszyczek, oraz link do swojego bloga i pracy pod hasłem recycling-art.

ETAP II
Do drugiego etapu przechodzą wszystkie osoby, które w określonym terminie (czyli do 8 listopada) przesłały zdjęcie pracy zgodnej z tematem i 3 poprawne hasła. Niespełnienie któregokolwiek z wymogów jest podstawą do dyskwalifikacji. Po tym czasie zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnym albumie na moim fanpejdżu na fejsbuku, gdzie przez 10 dni od daty zamieszczenia będą oceniane przez użytkowników. 3 prace, które zbiorą najwięcej 'lajków' zostaną nagrodzone (w kolejności wybranej już przeze mnie).

No dobra, to teraz chyba wypadałoby przejść do nagrody :P Nagrodą będzie na pewno jakaś biżuteria mojego autorstwa, plus ekotorba (handmade ofc) i jakieś zielone gadżety. Zdjęć nie posiadam, ponieważ nagrody są w trakcie tworzenia, ale wszystko mieści się pod hasłem "Zieleń czaruje- świat uratuje" 

Zapewniam Was, że to tylko tak skomplikowanie wygląda, a w rzeczywistości jest proste ;)  zależy mi na Waszym udziale nie tylko z powodów osobistych, subiektywnych. Ale uważam też, że powinno się promować recykling, a już zwłaszcza wśród artystów, bo kto lepiej niż my może wykorzystać to, co inni uważają za śmieci? A nie będę ukrywać, że jestem pełna podziwu dla Waszych talentów, pomysłów i kreatywności, stąd nie mam wątpliwości, że wasze prace będą dla mnie dużym zaskoczeniem :)

Na koniec jeszcze podam Wam mojego maila, jest od również w zakładce "kontakt". Piszcie również, jeśli coś jest niejasne, macie jakieś pytania, albo po prostu nudzi Wam się i chcecie pogadać ;)
anetka1433@ gmail.com
Zachęcam do zabawy, liczę na Waszą frekwencję i pomysłowość. Trzymajcie się cieplutko i nie chorujcie (jak ja)! A ja wracam na zajęcia z rysunku (o zgrozo) ;-)
~~Annette~~

4 komentarze:

  1. Bardzo fajna zabawa
    Zaraz wyśle maila

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny pomysł z tematyką konkursu - recykling popieram jak najbardziej :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)