środa, 6 lutego 2013

lapkowe etui :)

Kto za mną tęsknił? :D Muszę Wam powiedzieć, że już powoli zapominam co znaczy 'czas wolny'... Niemniej w natłoku spraw ważnych i ważniejszych znalazłam również chwilę na maszynę i dokończyłam ostatnią zapowiedź. Wyszła z tego czysto recyklingowa torba na laptopa!! Czyli tak jak lubię najbardziej- oryginalnie i ekologicznie ;)Zrobiłam ją z resztek różnych dżinsów i sztruksowej, czerwonej koszuli w rozmiarze xxl. Wszystkich 'materiałów' starczyło mi na styk :) Wewnątrz jest mięciutka warstwa gąbczastego czegoś, co w przeszłości tworzyło narzutę na łózko ^^ Ogólnie lapka noszę zawsze w plecaku, więc zadaniem etui jest jedynie chronienie go przed zimnem i ewentualnymi uderzeniami. Jeszcze nie miałam okazji go przetestować, ale mam nadzieję, że sprawdzi się jak należy :)

W zeszły poniedziałek byłam też na uczelni odlewać moją nieszczęsną rzeźbę. Matko! Ile z tym było roboty!!! Aż na samą myśl czuję się zmęczona! 10h ciężkiej pracy! To już niewiele miało wspólnego ze sztuką, bardziej nazwałabym to ciężkim rzemiosłem. Później nie mogłam zasnąć przez pół nocy z powodu bólu kręgosłua... Tak czy siak, ukończyłam moje dzieło i z efektów zadowolona jestem, więc czuję, że warto było się poświęcić. W czerwcu będę mogła sobie ją zabrać (jeszcze nie wiem po co, ale co tam xD) Poświęceniu uległy nie tylko moje siły ale i ubrania. Nie wiedziałam, że przy tym się tak brudzi! Byłam biała od stóp do głowy. Z resztą będzie niżej zdj moich (nowych!) spodni :D

 To forma do odlewu- przygotowanie jej to połowa całej pracy...

A tu już sam odlew :)

 No i moje spodnie...


Okej, a tu kolejna zapowiedź i zagadka! Ktoś ma pomysł co to jest/będzie? :D
Rozwiązanie pokażę Wam lada dzień ;)

Uśmiechajcie się! Bądźcie szczęśliwi! To najlepsze co możecie dla siebie zrobić :-)))

Ach, chyba powrócił do mnie mój optymizm i to ze zdwojoną siłą ^^ Nigdy więcej narzekania! Smutek jest do bani! I w niczym nie pomaga... Uśmiechamy się! :o)

Dobranoc moi mili! :**
~~Annette~~

2 komentarze:

  1. Wow jestem pod wrażeniem Twoich osiągnięć :)
    jesteś mega zdolną Osóbką :D
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. zdolniacha z Ciebie :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)