poniedziałek, 31 grudnia 2012

Happy New Year!

MOI KOCHANI!
Przede wszystkim dziękuję Wam za cały wspólny 2012 rok!! Za każdy komentarz, odwiedziny, wsparcie, pomoc i mobilizację! Bez Was by tej strony nie było! Dziękuję, że jesteście! :-)))


Najpierw tym tworzącym (a przecież każdy coś tworzy) życzę mnóstwa genialnych pomysłów, czasu i możliwości na ich realizację!! ROZWIJAJCIE SWOJE PASJE! :)
Niech ten 2013 rok będzie rokiem przełomowym!!! Przestańcie tylko marzyć, zacznijcie SPEŁNIAĆ MARZENIA!!! Nigdy nie będziecie tak młodzi jak dzisiaj! I nigdy nie będzie lepszej okazji by uczynić swoje życie lepszym! Pomyśl jak chciałbyś żyć, czego pragniesz, a potem to zrób! NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY! Żadne postanowienie noworoczne się samo nie spełni, więc życzę Wam odwagi i wytrwałości w zmienianiu swojego życia na lepsze! Bo to TWOJE życie! Nie uzależniaj go od innych, od okoliczności, pracy, rodziny, czasu, tego, co powiedzą inni! Zacznij tu i teraz! DLA SIEBIE! :-))
BĄDŹ SZCZĘŚLIWY!
Nie bój się żyć! Uśmiechaj się do ludzi na ulicy, śpiewaj, tańcz, kochaj, nie bój się, łam stereotypy, BĄDŹ SOBĄ! Rób to, na co masz ochotę, kochaj swoją pracę, realizuj pasje, próbuj nowych rzeczy, podejmuj wyzwania i nigdy się nie poddawaj!!!

ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE W NOWYM ROKU :-)


Ps. Zapraszam na kolejnego posta ZA ROK :D

~~Annette~~

3 komentarze:

  1. Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczęśliwego Nowego Roku :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)