poniedziałek, 5 grudnia 2011

Odwiedziłam wczoraj Empik... :-D i... mam coś nowego... :P Kupiłam sobie (wreszcie) zestaw fimo! Nie macie pojęcia jak się cieszę! :-D Dziś już pierwsza próba tworzenia. Ogólnie to porównując do modeliny, to niebo, a ziemia! Jeśli się ktoś jeszcze zastanawia, to bardzo polecam. :-)
Drugą rzeczą jest zestaw filców i nowa igła. Oj będzie się działo! :D Już mam zamówienie na czerwone korale... Mam nadzieję, ze nie ostatnie ;)
Przechodząc do fotek, to poniżej ujrzycie 2 pary kolczyków, zrobiłam jeszcze jedne, ale nie mam lakieru, więc będą musiały poczekać.Kolczyki przeznaczone na sprzedaż, za niedługo pojawią się w moim sklepiku {KLIK}
Mam nadzieję, że uda  mi się jeszcze ukulać coś cieszącego oczka i wartego kupienia.

Ps. Jeśli zamarzy Wam się skomentowanie któregoś z postów, to się nie krępujcie ; ) I dziękuję tym, co wiernie tu zaglądają i pozostawiają po sobie kilka miłych słów, bo nie wiem, czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale każdy miły komentarz daje mi ogromną radość i motywacje do dalszego rozwijania się :)
Kocham Was i dziękuję :**
~~Annette~~

6 komentarzy:

 1. o nie wiedziałam, że w empiku można kupić fimo :) ale cóż mi z tej wiedzy, jeśli w mojej wsi nie ma empiku ;D fajne początkowe tworki, leć po lakier i lep dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a za ile można kupić te lody na uszy? Bo ja sobie je chcę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolczyki 15 zł. Więcej na annette.otwarte24.pl
  :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze naprawdę super!

  pozdrawiam kateandhandmade.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)